Pátek 24. září. Svátek má Jaromír.

Pokles ceny hovězího masa na výkrm se krátkodobě zastavil

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Trh s hovězím masem na výkrm tzv. feeder cattle prochází cenovou konsolidací. Klesající trend, do něhož se trh vrátil začátkem ledna, se zastavuje pomocí grafické formace trojúhelník. Nyní se cena nachází na supportu dané formace a je tedy možné, že bude mít tendenci krátkodobě růst až směrem k horní rezistenci, která je přibližně na ceně 150 USc za libru. Aktuální cena futures kontraktu s dodáním v srpnu je 146,625 USc.
Graf: Denní cena feeder cattle v USc za libru upravená o efekt rolování (Zdroj:CSI)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.