Sobota 17. dubna. Svátek má Rudolf.

Pivovary Lobkowicz oznámily změny ve vedení skupiny, odešel dlouholetý obchodní ředitel

02.04.2015 | 09:25 0 Komentářů

Ze společnosti Pivovary Lobkowicz Group odešel dlouholetý obchodní ředitel a člen představenstva Otakar Binder. Nově vzniklé pozice výkonného ředitele se ujmul Pavel Herman, zároveň se stane místopředsedou představenstva. Pivovarnická skupina také zavede nový systém managementu a spolupráce jednotlivých firem s cílem plně využít potenciál skupiny a zvýšit efektivnost.

K 31. březnu ze společnosti po dohodě s dozorčí radou odešel obchodní ředitel a člen představenstva Otakar Binder. V pivovarnické skupině působil sedm let.

K 1. dubnu společnost vytvořila novou pozici výkonného ředitele, kterým se stal Pavel Herman, který má dvacetileté zkušenosti z trhu rychloobrátkového spotřebního zboží a působil na vedoucích pozicích v mezinárodních potravinářských společnostech. Jako výkonný ředitel bude mít na starost vytvoření a realizaci nové obchodní strategie se zaměřením na proměňující se spotřebitelskou poptávku. Pavel Herman byl jmenován také místopředsedou představenstva.

Evu Kropovou v představenstvu společností skupiny nahradí Petr Blažek, finanční ředitel skupiny. Eva Kropová se stane členkou dozorčích rad společností skupiny.

Titul (BAAPLG) oslabuje 0,76 % na 181,60 Kč.

Zdroj: Pivovary Lobkowicz Group

Jan Tománek, Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.