Neděle 19. září. Svátek má Zita.

Pilulka investuje do technologického startupu Blocks

03.09.2021 | 10:34 0 Komentářů

Lékárenská společnost Pilulka.cz na Twitteru informovala o investici do technologického startupu Blocks, který provozuje automatické výdejní boxy.

 

Lékárenská společnost Pilulka.cz oznámila investici do technologického startupu Blocks, který provozuje automatické výdejní boxy.

Pilulka koupila v Blocks minoritní 10% podíl. Společnosti chtějí společně budovat výdejní boxy Blocks ve střední a východní Evropě.

S Blocks spolupracujeme více než rok na Pilulka Boxech a nyní jsme se rozhodli toto partnerství posunout na novou úroveň. Do spolupráce chceme přinést celou řadu inovací a zkušeností z e-commerce i logistiky, které je ve výdejních boxech možné aplikovat. Společně chceme ukázat ostatním velkým retailistům a logistům cestu v automatickém výdeji zboží a zároveň zvyšovat počet Pilulka Boxů v zemích, kde působíme. Blocks jsou unikátní jak v technologickém přístupu, tak i produktovém designu narozdíl od ostatních výrobců boxů, kteří jsou spíše kovovýroba,“ komentuje transakci Martin Kasa, spolumajitel Pilulky.

Kompletní tisková zpráva společnosti Pilulka je k dispozici zde.

Akcie Pilulky (BAAPILLE) se na pražské burze obchodují beze změny na 1 370,00 Kč. Na burze RM-SYSTÉM jsou obchodovány rovněž beze změny při ceně 1 380,00 Kč.

Zdroj: Twitter Pilulky

Matěj Švanda
Fio banka, a.s.
Prohlášení

Matěj Švanda
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.