Čtvrtek 17. června. Svátek má Adolf.

Pilulka a StartupYard spouští Pilulka Lab, projekt pro podporu startupů v oblasti eHealth

09.06.2021 | 11:26 0 Komentářů

Česká lékárenská a e-commerce společnost Pilulka ve spolupráci s akcelerátorem startupových kampaní StartupYard spouští projekt Pilulka Lab. Jeho cílem bude podpora digitálních startupů v oblasti eHealth. Pilulka také oznámila změnu loga a vizuální identity.

 

Projekt Pilulka Lab

Pilulka vstupuje do spolupráce se StartupYardem, který je nejdéle fungujícím technologickým startupovým akcelerátorem ve střední a východní Evropě. Společně spouští projekt Pilulka Lab, jehož úkolem bude podpořit technologické startupy působící v oblasti eHealth. Tohoto cíle hodlá společný podnik dosahovat prostřednictvím podnikatelského mentoringu a přístupu ke klientům, partnerům a investorům v České republice i ve zbytku regionu střední a východní Evropy.

Do jednotlivých startupů se chystá Pilulka Lab v závislosti na fázi projektu investovat až jeden milion EUR, případně i více pro projekty v pokročilejších fázích. Podmínkou přijetí startupu do akcelerátoru je jeho založení v jedné ze zemí střední a východní Evropy a zaměření na digitalizaci zdravotnictví či přilehlých oblastí.

„Věřím, že v Pilulka Lab budeme v příštích letech pracovat na skvělých projektech se skvělými podnikateli v oblasti zdravotnictví. Budeme se snažit najít a podpořit financováním, zkušenostmi a sítí kontaktů potenciální jednorožce. V Pilulce plně věříme v digitalizaci a transformaci zdravotnictví, která přinese lepší péči lidem v regionu střední a východní Evropy,“ oznámil Martin Kasa, spoluzakladatel Pilulky.

Kompletní zpráva společnosti je k dispozici zde.

Nové logo a vizuální identita

Zároveň dnes Pilulka oznámila změnu loga a vizuální identity. Nový design má být modernější, lépe reflektovat zákaznické emoce a preference a ukazovat +pilulku jako atraktivní místo nákupu. Celá zpráva Pilulky o této změně je k dispozici zde.

Obrázek představuje ukázku nového designu Pilulky. Změněný design je zobrazen i na fotografii lékárny na začátku článku.

Akcie společnosti Pilulka (BAAPILLE) na pražské burze stagnují při ceně 1 370,00 Kč za akcii. Obchodují se také na burze RM-SYSTÉM, rovněž beze změny při ceně 1 385,00 Kč.

Zdroj: +pilulka

Matěj Švanda
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.