Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

PFNonwovens obdrželo oznámení o uplatnění práva na dorovnání vytěsněným akcionářem

05.03.2021 | 08:36 0 Komentářů

Představenstvo společnosti PFNonwovens a.s. („Emitent“) informuje, že od hlavního akcionáře Emitenta, společnosti PFNonwovens Holding s.r.o. („Hlavní akcionář“), obdrželo oznámení o tom, že dne 1. března 2021 bylo vytěsněným akcionářem uplatněno právo na dorovnání.

Představenstvo společnosti PFNonwovens a.s. („Emitent“) informuje, že od hlavního akcionáře Emitenta, společnosti PFNonwovens Holding s.r.o. („Hlavní akcionář“), obdrželo oznámení učiněné v souladu s ustanovením § 390 odst. 2 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích), ve znění pozdějších předpisů („ZOK“) o tom, že dne 1. března 2021 bylo vytěsněným akcionářem uplatněno právo na dorovnání v souladu s ustanovením § 390 odst. 1 ZOK.

Právo na dorovnání bylo uplatněno v souvislosti s rozhodnutím valné hromady Emitenta o nuceném přechodu účastnických cenných papírů Emitenta na Hlavního akcionáře, které valná hromada Emitenta přijala rozhodováním mimo zasedání (per rollam) v písemné formě dne 11. února 2021.

Akcie společnosti PFNonwovens včera na pražské burze uzavřely s růstem o 0,25 % na 802 Kč, na RM-SYSTÉMu uzavřely s růstem o 1,01% na 802 Kč. Obchodují se pod tickerem BAAPEGAS.

Zdroj: PFNonwovens

 

Matěj Švanda
Fio banka, a.s.
Prohlášení

Matěj Švanda
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.