Neděle 09. května. Svátek má Ctibor.

Netflix zahájil nabídku filmů v češtině

11.10.2019 | 11:18 0 Komentářů

Americká internetová televize Netflix oficiálně uvedla do provozu české uživatelské prostředí s možností českých titulků a dabingu. Diváci si tak mohou nově nastavit české titulky i dabing u tisíce hodin pořadů a filmů včetně původní tvorby.

 

„Od dnešního dne nabízíme naše služby v češtině a zároveň oznamujeme, že jsme přidali přibližně 70 populárních českých filmů, a to jak nových, tak těch klasických. Mezi ně se řadí například LOVEní, Špindl, Anděl Páně 2, Padesátka, Vratné lahve, Po strništi bos, Masaryk, Pupendo, Ostře sledované vlaky, Tmavomodrý svět nebo třeba Kuky se vrací,“ uvedl ředitel marketingu Netflixu pro střední a východní Evropu Tomek Ebbig. „Do konce letošního roku se počet kusů v nabídce zvýší až na 150. Mimo to budeme mít v nabídce až 150 takových filmů. Dále budeme mít veškerý populární mezinárodní obsah dabovaný v češtině,“ dodal.

Netlifx momentálně připravuje filmy jako je například The Irishman či El Camino, který je inspirovaný seriálem Perníkový táta.

Netflix divákům dává přístup k filmům, seriálům a televizním pořadům na tabletech či dalších zařízeních. Základní měsíční poplatek je 199 CZK.

Zdroj: Bloomberg, Netflix

Tomáš Novák, Fio banka, a.s.

Tomáš Novák, Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.