Úterý 13. dubna. Svátek má Aleš.

Německé dluhopisy jsou stále v kurzu

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Při pohledu na denní graf futures na 10letý evropský dluhopis je možné pozorovat výrazný cenový pohyb do strany od června loňského roku. Nyní však cena prošla rezistentní úrovní nahoru. Dále následovala mírná cenová korekce k uvedené rezistenci. Je pravděpodobné že tato úroveň se změní na support a trh se odrazí k dalšímu růstu. Při pohledu na týdenní graf (Graf č.2) je pak možno vidět silný dlouhodobý růst. Aktuální futures kontrakt s dodáním v červnu se nyní obchoduje za 145,76 bodů.
Graf č.1: Denní cena německého dluhopisu Euro bund v eurech za bod upravená o efekt rolování (Zdroj:CSI)

and#160;
Graf č.2: Týdenní cena německého dluhopisu Euro bund v eurech za bod upravená o efekt rolování (Zdroj:CSI)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.