Úterý 26. ledna. Svátek má Zora.

Na veřejnost opět unikly informace o nových modelech iPhonu

11.09.2017 | 14:52 0 Komentářů

Apple podle uniklých informací zítra představí modely iPhone 8, iPhone 8 plus a iPhone X.

Applu jako je již v posledních letech zvykem unikly před oficiální prezentací informace ohledně nových modelech iPhonu, které by měly být představeny zítra. Na veřejnost se dostal obrázek nového typu, který by měl disponovat takřka bezrámečkovým displejem. Ještě důležitější únik však znamená de facto leak finální verze operačního systému iOS, který se dnes dostal mezi novináře.

Zítra by tak Apple měl představit model iPhone 8, s LCD obrazovkou a stále se 2GB RAM. Spolu s ním také na trh uvede iPhone 8 Plus se 3GB RAM. Z uniklých informací je také zřejmé, že se fanoušci nakousnutého jablka dočkají i modelu iPhone X. Ten by měl mít OLED displej s vyšším rozlišením 1125 × 2436 (podobný jako v Samsung Galaxy S8) a operační pamětí 3 GB. Displej tohoto modelu by pak měl také podporovat technologii True Tone Display upravující barevnost obrazu dle okolního světla.

Velkých novinek by se pak měly dočkat fotoaparáty, které by měly zvládnout natáčet videa ve 4K rozlišení. Kvůli změně designu, který neobsahuje pro minulé modely typické home tlačítko, se výrazně změní systém ovládání gesty na spodní části obrazovky nových typů iPhonů.

Wall Street Journal však upozorňuje na fakt, že model iPhone X bude velmi těžko k dostání. Důvodem jsou údajné problémy při výrobě, které způsobují zpoždění výroby tohoto modelu.

Kromě svého primárního produktu se technologická společnost chystá na zítřejší prezentaci představit také novou evrzi Apple Watch s integrovaným LTE modemem a inovovaná bezdrátová sluchátka AirPods.

Akcie Applu se dnes v předobchodní fázi pohybují v kladných hodnotách (+1,15 %).

Předpokládaný design nového iPhonu 8.; Zdroj: iphone8look.com

 

Zdroj: Hospodářské noviny, WSJ

František Mašek, Fio banka, a.s.

František Mašek, Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.