Sobota 15. května. Svátek má Žofie.

Na trh START BCPP dnes vstoupila společnost KARO Invest

22.10.2019 | 14:27 0 Komentářů

Na trh START BCPP dnes jakožto šestá firma vstoupila společnost KARO Invest, která upsala 1 mil. kusů akcií za jednotkovou cenu 40 Kč.

KARO INVEST

Na trh START BCPP dnes vstoupila společnost KARO Invest, která se tak stala šestou firmou obchodovanou na daném trhu. Firma zaobírající se zpracováním kůží od českých investorů dokázala získat 40 milionů Kč. Firma tudíž upsala veškeré akcie, jež v prvním kole primární nabídky zamýšlela. Celkově se tedy jedná o 1 milion akcií při ceně 40 Kč za kus. K obchodování na trh START bude emise přijata 13.11.

Získané finanční prostředky chce společnost využít na nové investice a provozní kapitál pro v současné době probíhající expanzi.

Akcie KARO Invest by se měly do konce tohoto týdne začít obchodovat také na burze RM-SYSTÉM.

Společnost chce investorům nabídnout akcie také v další fázi úpisu, která bude probíhat od 26. listopadu do 10. prosince. Zde hodlá emitent umístit zbývající objem 328 tisíc kusů akcií, celkově se má tedy jednat o skoro 40 % akcií společnosti.

O právě proběhlém START day jsme informovali již v článku zde.

Podrobné informace o společnosti KARO INVEST, jejím IPO a záměrech do budoucna naleznete v našem představení, na stránkách společnosti pro investory a jejího IPO poradce, případně ve videu na YouTube.

 Pozn.: Rozhovor s finančním ředitelem KARO INVEST Jakubem Hemerkou

Zdroj: BCPP

František Mašek, Fio banka, a.s.

František Mašek, Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.