Sobota 17. dubna. Svátek má Rudolf.

Maloobchodní prodeje v Kanadě rostou

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Kanadský dolar prudce posílil proti americkému. Způsobily to pozitivní data z kanadské ekonomiky. Maloobchodní prodeje s výjimkou automobilů vzrostly o 1,2 %. Očekávání analytiků bylo mnohem slabší a činilo nárůst o pouhé 0,1 %. Aktuální stav navíc překonal údaj posledního měření, kdy prodeje vzrostly o 0,2 %. V případě maloobchodních prodejů včetně aut se také jednalo o nárůst a to o 1,9 %. Zde byl odhad analytiků překonán o 1,5 %.
Graf: Pětiminutová cena měnového páru USDCAD (Zdroj Colosseum MT4)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.
and#160;

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.