Neděle 05. prosince. Svátek má Jitka.

Komerční banka pokračuje v digitalizaci, spouští službu BankID SIGN

18.11.2021 | 16:00 0 Komentářů

Komerční banka rozšiřuje nabídku služeb spojených s využíváním bankovní identity. Nově spouští službu BankID SIGN umožňující klientům v komerčních službách podepisovat smluvní dokumenty na úrovni zaručeného digitálního podpisu.

Komerční banka spouští službu BankID SIGN. Jejím prostřednictvím budou nyní klienti banky moci v komerčních službách podepisovat smluvní dokumenty či dokumenty ve formátu PDF na úrovni zaručeného digitálního podpisu. Služba dle vyjádření banky nabízí komfortní a rychlý způsob potvrzení podpisu, který je podobně jednoduchý jako přihlášení do internetového bankovnictví. BankID SIGN budou vedle KB od počátku spuštění podporovat i Česká spořitelna a ČSOB.

„Bankovní identita od svého spuštění nabízí přesně to, co se od ní očekávalo, tedy jednoduchost, rychlost a uživatelskou vstřícnost. Velmi mě proto těší, že Komerční banka se řadí mezi společnosti, které dokážou všechny její dosavadní možnosti nabízet klientům,“ uvádí Radek Basár, manažer útvaru Customer v KB.

Celá tisková zpráva Komerční banky o spuštění služby BankID SIGN je k dispozici zde.

Akcie Komerční banky (BAAKOMB) na pražské burze klesají o 0,81 % na 918,00 Kč, na burze RM-SYSTÉM posilují o 0,22 % na 922,00 Kč.

Zdroj: Komerční banka

Matěj Švanda
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.