Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

Klesající trend na trhu s topným olejem bude zřejmě pokračovat

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Cena topného oleje se propadá již čtvrtý měsíc. Za tuto dobu olej zlevnil o 12%. Na grafu můžeme nyní pozorovat menší formaci 1-2-3, která je již potvrzena. Velikost formace ovšem neodpovídá velikosti sestupného trendu a tak je pravděpodobné, že cena pouze dorazí ke klesající trendové linii. V případě, že se cena u této hranice zastaví a odrazí zpět směrem dolů, může trh vyklesat přibližně k úrovni 2,7250 USD za galon. Zde se totiž nachází aktuálně poslední supportní hranice. Kontrakt s dodáním v červnu se obchoduje na ceně 2,9155 USD za galon.
Graf: Denní cena topného oleje v USD za galon upravená o efekt rolování (Zdroj:CSI)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.