Sobota 17. dubna. Svátek má Rudolf.

Graf dne: Vyšší zásoby srazily cenu ropy

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Nárůst zásob ropy v USA tlačí cenu ropy WTI dolů. Zásoby za minulý týden vzrostly o 3,267 milionu barelů. Analitici oslovení agenturou Bloomberg předpokládali růst o 2,5 milionu. Opačná situace nastala v kanadském terminálu Cushing v Oklahomě, kde tamní stav zásob propadl o 2,673 milionu barelů.

Graf č.1: Změna stavu zásob ropy v tisících barelů (Zdroj: Bloomberg)

Graf č.2: Denní graf ceny ropy WTI v USD za barel (Zdroj: Colosseum, a.s.)

and#160;
NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.