Sobota 17. dubna. Svátek má Rudolf.

Graf dne: Stavební sektor USA dále zpomaluje

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Anualizované množství nových stavebních povolení ve Spojených státech vydaných v lednu činí 0,94 milionu. Počet povolení klesá již třetí měsíc od šestiletého maxima, kterého bylo dosaženo loňského října v úrovni 1,03 milionu. Analytici očekávali přírůstek o velikosti 0,98 milionu. Podobná situace panuje i v cenách amerického průmyslu, kde lednový růst cen dosáhl 0,2 procenta. Proti prosincovým hodnotám index PPI klesl o polovinu a zatím roste druhý měsíc.
Graf č.1 Změna anualizovaného počtu stavebních povolení v milionech kusů (Zdroj: Census Bureau)

Graf č.2 Pětiminutový graf kurzu EURUSD (Zdroj: Colosseum a.s.)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.