Sobota 26. září. Svátek má Andrea.

Graf dne: Růst australského dolaru zatím trvá

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Australská měna jako obvykle reagovala na ekonomickou situaci v Číně a dnešní ráno vzrostla na nové čtyřměsíční maximum proti americkému dolaru. Dvouprocentní růst australského dolaru je jedním z největších pohybů za posledních pět dní mezi světovými měnami. Zároveň je také na nejlepší cestě k největšímu čtvrtletnímu zhodnocení za poslední dva roky. Zmíněný pohyb je důkazem, že australská ekonomika začíná nabírat dech a její vyhlídky v oblasti nezaměstnanosti a stavebnictví se pomalu lepší.
Graf: Hodinový graf kurzu AUDUSD (Zdroj: Colosseum, a.s.)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

and#160;

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.