Pátek 16. dubna. Svátek má Irena.

Graf dne: Pokles ceny mědi vytváří nákupní příležitost

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Měď ztratila během osmi dnů více než 4 procenta. Děje se tak na základě rostoucích zásob monitorovaných burzou Comex (Commodity Exchange). Stav zásob aktuálně dosahuje 19 269 krátkých tun a roste pátý den. V meziročním srovnání však zásoby propadly již o úctyhodných 74 procent, kdy ve stejný den loňského roku byly v úrovni 73 931 krátkých tun.
Graf: Stav zásob monitorovaných burzou Comex ke včerejšímu dni v krátkých tunách (Zdroj: Bloomberg)

Graf č.2 Denní graf futures kontraktu na měď v USc za libru neupravený o efekt rolování (Zdroj: Colosseum, a.s.)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.
and#160;

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.