Čtvrtek 24. září. Svátek má Jaromír.

Forex očima tradera – 13.4.2012

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Dnes je šťastný pátek třináctého a trilogie s názvem AUDUSD se uzavírá. Včera nárůsty pokračovaly (asi 500 bodů) a naše včerejší očekávání se tak naplnilo. V noci se na trhu odehrála silná korekce, která se dostala až do nové logické úrovně supportu (dříve rezistence kanálu). Čekáme tak na jediné: odraz od této S úrovně. Jak vypadá situace nyní, vidíme na grafu. Na jakou situaci čekáme, vidíme znázorněnou v měnším výřezu. Pokud se cena tokto odrazí od S, je pravděpodobný další růst na páru AUDUSD.
Graf AUDUSD, H4

Zdroj: Colosseum MT4
NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.