Středa 27. ledna. Svátek má Ingrid.

Forex očima tradera – 12.6.2012

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Včera hráli ostrované fotbalový zápas s francouzi a my jsme si popsali zajímavou příležitost na „ostrůvku“, který vznikl na měnovém páru GBPJPY. Současně se jednalo o formaci hlava a ramena. Vše se potvrdilo a i když fotbalový zápas dopadl remízou, na trhu to bylo jasné vítězství. Formace se potvrdila a vytvořila silný pohyb o velikosti 850 bodů. Dnes přepínáme na stejném páru na vyšší časový rámec (H1) a pozorujeme formaci trojúhelníku. Pokud cena vystoupá ještě výše, než je nyní, a prorazí horní rezistenci formace (tedy asi hladinu 124.000), je pravděpodobný další růst.
Graf GBPJPY, M15

Graf GBPJPY, H1

Zdroj: Colosseum MT4
NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.