Středa 26. ledna. Svátek má Zora.

FIXED.zone za 9M zvýšil meziročně obrat o čtvrtinu na 205 mil. Kč, ve 3Q vzrostl obrat o třetinu

02.12.2021 | 09:57 0 Komentářů

Společnost FIXED.zone, český výrobce příslušenství pro mobilní zařízení, vykázala meziroční zvýšení obratu za uplynulých 9 měsíců o čtvrtinu na 205 mil. Kč. Má na dosah překonání celoročního plánu a dosáhnout obratu přes 300 mil. Kč. Za třetí kvartál vzrostl obrat společnosti o třetinu.

Největší boom zažívají výrobky pro ochranu telefonů a rychlé nabíječky na mobily a tablety. Úspěch rovněž zaznamenává sortiment bezdrátového nabíjení a nabíjecí stanice, umožňující nabíjení více zařízení současně.

„Daří se nám naplňovat cíl stát se lídrem v oblasti příslušenství pro mobilní telefony, tablety a nositelnou elektroniku. Produkce pod značkou FIXED aktuálně tvoří již 75 procent celkového obratu firmy. Věřím, že se toto číslo bude i nadále zvyšovat s tím, jak budeme na trh uvádět další novinky. Dlouhodobá vize značky je budování vlastního vývoje, vytvářet vlastní design produktů. Produktů, které jsou u kvalitní a snadno se používají. Novým trendem, který v současné době intenzivně řešíme, je rozšíření výroby produktů v Česku. Díky zdražování produktů i dopravy a prodlužujícím se dodacím lhůtám cítíme správný čas investovat mnohem více do lokální výroby příslušenství,“ uvedl Daniel Havner, zakladatel společnosti a její majoritní akcionář.

Akcie FIXED.zone (BAAFIXZO) se na pražské burze obchodují beze změny na 344 Kč, na burze RM-SYSTÉM posilují o 2,86 % na 360 Kč.

Zdroj: FIXED.zone

Marek Pokorný
Fio banka, a.s.
Prohlášení

Marek Pokorný
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.