Středa 21. dubna. Svátek má Alexandra.

Firemní výsledky pro tento týden: Pfizer, Merck či Visa, reportovat bude 11 titulů z německého DAXu

29.04.2013 | 10:52 0 Komentářů

Tento týden u nás odstartoval zveřejněním výsledků Erste Bank, připojit by se měla i CME. Zatímco v Polsku bude reportovat pouze BRE Bank, v Německu se můžeme těšit hned na 11 společností včetně Deutsche Bank, BMW či Lufthansy. Z indexu Dow Jones se představí Pfizer a Merck. V USA budou ovšem sledovány i výsledky řady dalších společností z indexu S&P 500.

Pondělí (29. duben)

Po Erste Bank (BAAERBAG) se má dnes před otevřením zámořských trhů představit také CME (BAACETV). Čeká se na zveřejnění výsledků Deutsche Boerse (20:00 SEČ).

Úterý (30. duben)

Zítra budou reportovat výsledky 3 společnosti z německého DAXu: Fresenius AG (FRE), Fresenius Medical Care (FME) a Deutsche Bank (DBK). V Polsku se představí BRE Bank. V Evropě přitáhne pozornost ještě belgická pivovarnická skupina Anheuser – Busch.
V zámoří se podíváme na biofarmaceutickou společnost Pfizer (PFE). Z indexu S&P 500 se připojí například NYSE Euronext (NYX), Avon (AVP) či Western Union (WU).

Středa (1. květen)

Během našeho svátku pokračuje v USA výsledková sezóna. Z indexu Dow Jones to bude Merck (MRK). Dále se představí Time Warner (TWX), Chesapeake (CHK), Mastercard (MA), Visa (V), Marriot (MAR) či Seagate (STX).

Čtvrtek (2. květen)

Čtvrtek bude ve znamení německých společností. Zveřejňovat bude Infineon (IFX), BMW (BMW), Beiersdorf (BEI), Lufthansa (LHA) a Siemens (SIE). Výsledky zveřejní i farmaceutická společnost francouzského původu – Sanofi.
V USA bude sladováno AIG (AIG) či Kraft Foods (KRFT).

Pátek (3. květen)

V Německu uzavřou týden výsledky Adidas (ADS) a Continental (CON). Reportovat bude francouzská finanční skupina BNP Paribas.
V USA bude pod drobnohledem investorů společnost Moody’s (MCO), Berkshire Hathaway (BRK.A; BRK.B), First Solar (FSLR) či Washington Post (WPO).

Rudolf Plachý, Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.