Pondělí 19. dubna. Svátek má Rostislav.

Čtvrtý mobilní operátor Air Telecom přichází s nejvýhodnějším neomezeným voláním

18.04.2013 | 09:16 0 Komentářů

Zákazníci čtvrtého mobilního operátora Air Telecom, který na podzim loňského roku odkoupil síť U:fon, mohou nově volat také v nejrozšířenější mobilní síti standardu GSM. Mohou tak bez omezení využívat např. své chytré mobilní telefony nebo tablety. Operátor zároveň dnes představil tarif neomezeného volání Air Unlimited za nejnižší cenu na trhu – 640 Kč měsíčně včetně DPH. Nabídka je určena pro stávající i nové zákazníky Air Telecomu (provozovatele sítě U:fon).

Čtvrtý mobilní operátor Air Telecom bude využívat hostující síť jednoho z tuzemských mobilních operátorů, a to ve stejně širokém spektru souvisejících GSM služeb i v kvalitě pokrytí signálem České republiky, na něž jsou rezidentní zákazníci zvyklí u kteréhokoliv z trojice dominantních operátorů.

Cenová válka v mobilním segmentu tímto zahrnuje i plnohodnotného virtuálního operátora, což je další posun a tlak na marže stávajících třech plnohodnotných operátorů. Pokud se avizované nové aukce kmitočtů zůčastní nový operátor např. v podobě PPF Mobile, lze očekávat, že se cenová válka ještě prohloubí.

Zdroj: U:fon. http://www.ufon.cz/cs/novinky/ctvrty-mobilni-operator-air-telecom-rozsiruje-sluzby-o-gsm-a-prichazi-s-nejvyhodnejsim-neomezenym-volanim-na-trhu

Robin Koklar, analytik, Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.