CZK/€ 24.740 +0,06%

CZK/$ 23.821 +1,26%

CZK/£ 28.830 +0,73%

CZK/CHF 24.840 +0,45%

16. 05. 2022

0 komentářů

CTP nakoupila minulý čtvrtek od společnosti 7R pozemky a stavební projekty v Polsku

  

Developerská společnost CTP ve čtvrtek nakoupila od společnosti 7R pozemky a stavební projekty v Polsku s potenciálem výstavby 1,2 milionu metrů čtverečních ploch v oblasti logistických a průmyslových nemovitostí.

Skupina CTP, největší vlastník, developer a správce vysoce kvalitních průmyslových a logistických nemovitostí v kontinentální Evropě podle hrubé pronajímatelné plochy, nakoupila od polského průmyslového a logistického developera 7R portfolio pozemků v Polsku, včetně dvou stavebních projektů. Pozemky se nacházejí po celé zemi a nabízejí rozvojový potenciál zhruba 1,2 milionu metrů čtverečních.

„Akvizice pozemků a projektů od společnosti 7R demonstrují dlouhodobý závazek společnosti CTP na polském trhu. V souladu s naší strategií a ve správný čas tato transakce nabízí potenciál významně navýšit naši provozní stopu v největší středoevropské ekonomice. Vzhledem k nízkému rozšíření elektronického obchodu a vysokým investicím korporátů do výrobních zařízení věříme, že Polsko má i nadále atraktivní potenciál růstu v oblasti logistických a průmyslových nemovitostí v dlouhodobém horizontu,“ řekl Bogi Gabrovic, zástupce polského ředitele CTP.

Akcie společnosti CTP se obchodují na pražské burze pod tickerem BAACTP a rostou o 0,80 % na 314,50 Kč.
Zdroj : CTP

 

Libor Král
Fio banka, a.s.
Prohlášení

REKLAMA

Libor Král
Fio banka, a.s.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.