CZK/€ 24.610 +0,18%

CZK/$ 24.180 +0,05%

CZK/£ 29.162 -0,04%

CZK/CHF 25.415 +0,21%

04. 07. 2022

0 komentářů

Coloseum Holding nabízí speciální slevu pro investory

  

V rámci svého vstupu na trh START společnost Coloseum Holding nabízí klientům Fio banky jednorázovou 25% slevu. Svým budoucím akcionářům nabízí věrnostní kartu Bakarta s 10 % a dárkový voucher.

Nahoře: Nový vzhled restaurací Pizza Coloseum a Občanská Plovárna, dole: kavárna Pascucci v Praze, zdroj: Coloseum Holding

Nahoře: Nový vzhled restaurací Pizza Coloseum a Občanská Plovárna, dole: kavárna Pascucci v Praze, zdroj: Coloseum Holding

Slevy pro investory

V rámci svého probíhajícího úpisu akcií na trhu START pražské burzy nabízí společnost Coloseum Holding klientům Fio banky v restauracích Pizza Coloseum 25% slevu na jídlo ze stálého jídelního lístku. Akce platí od 7. 7. do konce úpisu akcií.

Pro získání slevy je potřeba v restauraci ukázat výpis z obchodního účtu (stačí i elektronický výpis, který získáte kliknutím na „Výpis“ v pravé horní části obrazovky po přihlášení do webové aplikace e-Broker).

Coloseum Holding také investorům, kteří upíší akcie společnosti během IPO, nabízí speciální investorskou Bakartu s doživotní slevou 10 % na útratu v restauracích Pizza Coloseum a navíc voucher v hodnotě 500 Kč.

REKLAMA

Pro získání investorské Bakarty a voucheru po ukončení IPO zašlete na email burza@coloseum.cz svou adresu. Podrobnosti na stránkách společnosti zde (pdf).

S případnými dotazy se obracejte na Coloseum Holding na emailové adrese uvedené výše.

Úpis akcií Coloseum Holding

Společnost Coloseum Holding v současné době upisuje akcie na trhu START pražské burzy.

Podrobnosti naleznete na stránkách pro investory https://www.coloseumholding.cz/, nebo v našem představení.

Fio banka, a.s.
Prohlášení

Fio banka, a.s.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.