Středa 14. dubna. Svátek má Vincenc.

Cena mědi narazila na supportní úroveň

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Trh s mědí prudce vyklesal z předchozí trojúhelníkové formace až na cenu 306,85 USc za libru (Graf č.1). Nyní se na trhu objevila zajímavá nákupní příležitost. Na ceně cca 310 USc za unci se totiž nachází dlouhodobější support. A právě od této úrovně se cena odrazila zpět nahoru prostřednictvím svícové formace engulfing, a proto je pravděpodobný její další růst (Graf č.2). Aktuální futures kontrakt s dodáním v červenci se obchoduje za 319 USc za unci.
Graf č.1: Denní cena mědi v USc za unci upravená o efekt rolování (Zdroj: CSI)

Graf č.2: Denní cena mědi v USc za unci upravená o efekt rolování (Zdroj: CSI)

and#160;
and#160;
NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.