Úterý 11. května. Svátek má Svatava.

Cena hovězího masa zřejmě obnoví pokles

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Prodejní příležitost se nabízí u hovězího masa Live Cattle. Trh je v postupném dlouhodobém klesajícím trendu a od začátku letošního roku cena propadla téměř o 8,5 %. Od poloviny června cena prošla malou růstovou korekcí a aktuálně se jeví, že se opět navrátí k poklesu. Trh se pomocí formace engulfing odrazil od rezistence v úrovni 124,500 USc za libru. Ukázková je navíc také vznikající skrytá divergence grafu vůči indikátoru RSI (14). Daná situace nabízí zajímavý poměr rizika a výnosu. Danou formací tak cena naznačila obnovení poklesu a pravděpodobně zamíří k úrovni 118 USc, což je předešlý support.
Graf: Denní cena kontraktu hovězí maso Live Cattle v USc za libru upravená o efekt rolování (Zdroj:CSI)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.