Čtvrtek 13. května. Svátek má Servác.

Britská libra rychle propadla

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Smíšená inflační data posílají britskou libru prudce dolů proti hlavním měnám. Údaj o změně cen zboží a služeb v britském maloobchodu (CPI) vzrostl o 2,9 %. Analytici očekávali růst o 3 % a předešlé měření ukázalo růst o 2,7 %. Index cen v průmyslu (PPI) také vykázal růst a to o 0,2 %, přičemž analytici očekávali pokles cen o 0,2 %. Index cen spotřebitelů včetně nákladů na bydlení (RPI) se vyrovnal odhadu analytiků a dosáhl růstu 3,3 %.
Graf: Minutový graf měnového páru GBPUSD (Zdroj Colosseum MT4)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.
and#160;

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.