Neděle 07. března. Svátek má Tomáš.

Avast uzavřel distribuční smlouvu s britským Westcoastem, získá tak přístup k jeho 9 tis. partnerů

03.02.2021 | 11:06 0 Komentářů

Kyberbezpečnostní společnost Avast dnes oznámila, že v lednu uzavřela distribuční smlouvu se společností Westcoast, díky které získá přístup k 9 tis. jeho obchodních partnerů ve Velké Británii.

Avast zároveň oznámil, že přizpůsobí své prodejní kanály, aby konsolidoval distribuční prostředí. Avast bude provozovat dvoustupňový distribuční systém a díky smlouvě se společností Westcoast získá přístup k jejím 9 tis. obchodním partnerům napříč Velkou Británií.

„Jako kyberbezpečnostní společnost máme zodpovědnost chránit zranitelné před oportunistickými kyberzločinci. Historicky malé a střední podniky spadaly do této kategorie kvůli omezením svých rozpočtů, zdrojů a personálu, které jim tak bránily v přípravě nebo reakci na incidenty v kyberprostoru, které ohrožují fungování jejich podnikání,“ řekl Marc Botham, viceprezident Avastu pro prodejní kanály a partnerství.

„Partnerství s Westcoastem nám umožní široký přístup na britský trh a umožní nám sloužit těmto podnikům s cenově dostupnými produkty na špičkové úrovni a prostřednictvím nové divize Westcoastu, Westcoast Cyber, s nimi sdílet naše znalosti, jak v kyberprostoru posílit svou odolnost,“ dodal Botham.

Akcie Avastu (BAAAVAST) dnes na pražské burze posilují o 0,3 % na 149 Kč, na burze RM-SYSTÉM přidávají 0,1 % na 149 Kč.

Zdroj: Avast

Jan Tománek
Fio banka, a.s.
Prohlášení

Jan Tománek
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.