Pátek 22. října. Svátek má Sabina.

Avast uvádí nový produkt Avast One

16.09.2021 | 11:13 2 Komentářů

Kyberbezpečnostní společnost Avast dnes v rámci nové strategie představila nový vlajkový antivirový produkt Avast One. K dispozici je i verze zdarma.

Nové logo Avastu. Zdroj: Avast

Nové logo Avastu. Zdroj: Avast

Avast One je novým produktem, který poskytuje internetovým uživatelům komplexní řešení v podobě ochrany před kybernetickými útoky, ochrany soukromí a identity a zvýšení výkonu zařízení. Uživatelům je kromě placených produktů Avast One Individual a Avast One Family, které poskytují pokročilejší funkce, dostupný i produkt zdarma s názvem Avast One Essential. Uživatele chrání před kybernetickými útoky a škodlivými připojeními prostřednictvím firewallu. Přes VPN je možné ve free verzi přenést 5 GB dat.

Avast One je k dispozici ode dneška na trzích v USA, Kanadě, Velké Británii a Austrálii. Rozšíření na další trhy včetně ČR a Slovenska je plánováno v brzké době.

CEO Avastu Ondřej Vlček uvedl: „Digitální svět se ocitl na křižovatce. Přes 4,8 miliardy lidí je dnes online, což je více než polovina světové populace a zajištění bezpečného přístupu k internetu se stává základním digitálním právem. Nestačí jen důvěřovat poskytovatelům online služeb, že mají vždy na zřeteli naše nejlepší zájmy, a uživatelé proto potřebují pomoci s řešením nerovnosti ve vztahu k internetu a ochranou své bezpečnosti a soukromí. Jako společnost zabývající se kybernetickou ochranou věříme, že můžeme udělat více pro zlepšení online bezpečnosti a obranu před nežádoucím sledováním a monitorováním. Avast se proto zavázal bojovat za digitální svobodu a chránit soukromí digitálních občanů dnes i v budoucnu.“

 

Zdroj: Avast

Michal Fric
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

2 komentáře: “Avast uvádí nový produkt Avast One”

  1. Anonym napsal:

    Proč má Avast nový vzhled?

  2. Anonym napsal:

    Proč má Avast nový vzhled?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.