Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

Apple Inc. dnes veřejnosti představí nové přírůstky do rodiny svých produktů

12.09.2018 | 13:36 0 Komentářů

Apple dnes v 19:00 CET zveřejní, čím se pokusí zaujmout současného spotřebitele. Podle uniklých informací a odhadů odborníku společnost vstoupí na trh pravděpodobně s 5 novinkami.

Přední vývojářská společnost Apple dnes v 19:00 CET zveřejní, čím se pokusí zaujmout současného spotřebitele. Určité informace o nových produktech, jak už tomu bývá zvykem, unikly a dostaly se na veřejnost. Podle nich společnost vstoupí na trh s 5 novinkami.

Očekáváno je zveřejnění 3 nových modelů iPhone, mezi nimi i speciální verze s větším displejem a jejich cenově příjemnější verze. Velikou změnou má být především druhý SIM slot, který dosud žádný iPhone neměl. Právě tím se pokouší společnost zaujmout asijskou poptávku po chytrých telefonech, pro kterou je typická lačnost po možnosti využívání dvou SIM karet zároveň.

Dle všeho bychom mohli být svědky i upraveného modelu Apple Watch, u nějž by došlo ke zcela úpravě designu od jeho uvedení na trh, a to do štíhlejších a elegantnějších tvarů. Mimo to obíhá i spekulace o představení nového iPadu a MacBooku.

Nicméně v současné chvíli se stále jedná o nepotvrzené informace a nám nezbývá nic jiného, než čekat do večerních hodin na oficiální představení nových přírůstků do produktového portfolia společnosti.

Akcie Apple Inc. dnes v předobchodní fázi posilují na 224.70 (+0,85%).

Apple Inc (AAPL)
Ukazatel   Ukazatel  
Kapitalizace (mld. USD) 1081,2 P/E 20,5
Vývoj za letošní rok (%) +32,3 Očekávané P/E 19,1
52týdenní minimum (USD) 149,2 Prům. cílová cena (USD) 224,7
52týdenní maximum (USD) 229,7 Dividendový výnos (%) 1,2

Miloslav Blín
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.