Úterý 20. října. Svátek má Vendelín.

Americký dolar prudce oslabil

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Špatná data v USA ženou americký dolar dolů proti většině hlavních měn. Základní maloobchodní tržby s výjimkou automobilů zůstaly oproti poslednímu měření beze změny. Analytici přitom očekávali růst o 0,5 % a minulé měření vykázalo progres o 0,3 %. Celkové maloobchodní tržby vzrostly o 0,4 %. Poslední údaj přitom dosáhl pozitivní změny 0,6 % a růstové očekávání analytiků bylo dokonce 0,7 %.
Graf: Minutová cena měnového páru EURUSD (Zdroj Colosseum MT4)

and#160;
NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.