Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

Americký dolar nadále posiluje proti světovým měnám

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Růstový trend se dá pozorovat na trhu amerického dolar indexu, z čehož vyplývá, že americký dolar posiluje proti koši šesti světových měn. Tento růst započal 9. května, kdy se na trhu vytvořila reverzní formace 1-2-3, která zastavila pokles hodnoty indexu. Při porovnání grafu ceny indexu a oscilátoru RSI (14) je dobře vidět aktuálně vzniklá skrytá divergence, která může nasměrovat jeho hodnotu dále nahoru. Futures kontrakt s dodáním v červnu se obchoduje na hladině 84,15 bodů.
Graf: Hodinová cena U.S. dolar indexu v bodech upravená o efekt rolování (Zdroj:eSignal)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.