CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

15. 03. 2022

0 komentářů

Allwyn je před uzavřením smlouvy na provoz britské National Lottery

  

Společnost Allwyn Entertainment Karla Komárka se výrazně přiblížila desetileté licenci na britskou Národní loterii. Britská Komise pro hazardní hry označila Allwyn za preferovaného uchazeče.

Allwyn, který v lednu oznámil vstup na New York Stock Exchange prostřednictvím SPACu Cohn Robbins Holdings Corporation, nahradí ve vedení Národní loterie kanadskou společnost Camelot. Kromě Camelotu o licenci usilovali ještě dva uchazeči.

„Allwyn se zavázal investovat do loterie a očekává se, že přinese růst a inovace napříč produkty a kanály,“ odůvodnila svůj výběr Komise pro hazardní hry.

„Vítáme oznámení Komise pro hazardní hry, která nás označila za preferovaného uchazeče pro čtvrtou licenci Národní loterie. Naše nabídka byla posouzena jako nejlepší z hlediska obnovy Národní loterie bezpečným a udržitelným způsobem,“ uvedl Allwyn v reakci na oznámení.

„Okamžitě začneme pracovat na dodání srozumitelného plánu a těšíme se na transformaci Národní loterie, abychom ji udělali lepší pro všechny,“ nastínila společnost své další kroky.

REKLAMA

Allwyn doposud provozoval loterie v Rakousku, Itálii, Řecku, Kypru a České republice. Tento seznam by se ale měl v nejbližší době rozrůst i o britské ostrovy.
Zdroj : Fio, Allwyn, ČTK, Hospodářské noviny

Filip Tedenac
Fio banka, a.s.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.