Úterý 20. dubna. Svátek má Marcela.

27.3.2008 US futures ve smíšeném duchu

27.03.2008 | 00:00 0 Komentářů

US futures po reportu GDP (0,6%) posilují své pozice (DJIA +85 bodů, Nasdaq 100 Index +4 body, SP 500 +10 bodů).

Paradoxně spíše prodejní náladu reflektují horší než očekávané výsledky společnosti Oracle, které poslaly v poobchodní fázi cenu akcií o 8,3% níže.

Oppenheimer & Co. snižuje výhled pro Merrill Lynch a UBS. Sanford C. Bernstein pro Merrill Lynch. Dále se analytici opřeli do výhledu Citigroup, Bank of America, JP Morgan a Wachovia.

Nikkei 225 oslabil o 0,8%, Shanghai Comp o 5,4% a od začátku roku již ztrácí přibližně 38%. Naopak Hang Seng posílil o 0,2%.

Na komoditních trzích se cena ropy pohybuje kolem 106,8 USD za barel a cena zlata kolem 948 USD za unci.

Veškeré obchody s cennými papíry mohou vést jak k ziskům, tak i ke ztrátám. Informace zde uvedené jsou pouze informativního charakteru a nejsou pobídkou k nákupu nebo prodeji cenných papírů. Při jejich tvorbě postupovala společnost s vynaložením odpovídající péče. CAPITAL PARTNERS a.s. předchází vzniku střetu zájmů ve vztahu k investičním doporučením odpovídajícím vnitřním členěním a pravidelnou vnitřní kontrolou. Dozor nad CAPITAL PARTNERS a.s. vykonává Česká národní banka. Pro CAPITAL PARTNERS a.s. napsal Jan Moulis. Další právní a jiné informace naleznete na www.stockmarket.cz

Zdroj:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.