Sobota 24. července. Svátek má Kristýna.

13:48 Futures mírně v plusu

15.05.2008 | 00:00 0 Komentářů

US futures před výsledky významných retailových řetězců, JC Penney a Nordstrom, indikují na mírně optimistický začátek obchodování (DJIA +21 bodů, Nasdaq 100 Index +4,5 bodu, SP 500 +4,5 bodu). Výsledky se také „pochlubí“ Blackstone group.

Z makroekonomické pozice do dění zasáhne Empire State index za květen, industrial production za březen, Philadelphia Fed index za květen a NAHB housing market index rovněž za květen.

Nikkei 225 +0,9%, Hang Seng -0,1%, Shanghai Comp -0,6%.

Cena ropy se dnes pohybuje kolem 125 USD za barel, cena zlata kolem 866 USD za unci.

Veškeré obchody s cennými papíry mohou vést jak k ziskům, tak i ke ztrátám. Informace zde uvedené jsou pouze informativního charakteru a nejsou pobídkou k nákupu nebo prodeji cenných papírů. Při jejich tvorbě postupovala společnost s vynaložením odpovídající péče. CAPITAL PARTNERS a.s. předchází vzniku střetu zájmů ve vztahu k investičním doporučením odpovídajícím vnitřním členěním a pravidelnou vnitřní kontrolou. Dozor nad CAPITAL PARTNERS a.s. vykonává Česká národní banka. Pro CAPITAL PARTNERS a.s. napsal Jan Moulis. Další právní a jiné informace naleznete na www.stockmarket.cz

Zdroj:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.