Středa 12. května. Svátek má Pankrác.

13:36 US futures drží pozice

17.06.2008 | 00:00 0 Komentářů

US futures (DJIA +55 bodů, Nasdaq 100 Index +9 bodů, SP 500 +7 bodů) poměrně výrazně posilují již třetí den v řadě. Tentokrát však v závislosti na informacích, že U.S. Federal Reserve se v následujících měsících zdrží zvyšování úrokové sazby. Ta by se měla podle FRB posunout směrem vzhůru až se výrazně zhorší inflační výhled.

Goldman Sachs, Adobe Systems a Best Buy dnes vyhlásí hospodářské výsledky. Očekává se, že by měly být jedním ze silných katalyzátorů dnešního vývoje podobně jako PPI či údaje ze stavebního sektoru jako Building Permits a Housing Starts.

Nikkei 225 -0,04%, Hang Seng +0,12% a Shanghai Comp. -2,76%.

Na komoditních trzích se cena ropy pohybuje kolem 133 USD za barel (-1,1%), cena zlata kolem 885 USD za unci.

Veškeré obchody s cennými papíry mohou vést jak k ziskům, tak i ke ztrátám. Informace zde uvedené jsou pouze informativního charakteru a nejsou pobídkou k nákupu nebo prodeji cenných papírů. Při jejich tvorbě postupovala společnost s vynaložením odpovídající péče. CAPITAL PARTNERS a.s. předchází vzniku střetu zájmů ve vztahu k investičním doporučením odpovídajícím vnitřním členěním a pravidelnou vnitřní kontrolou. Dozor nad CAPITAL PARTNERS a.s. vykonává Česká národní banka. Pro CAPITAL PARTNERS a.s. napsal Jan Moulis. Další právní a jiné informace naleznete na www.stockmarket.cz

Zdroj:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.