Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

12:55 Futures se udržují v plusu

20.03.2008 | 00:00 0 Komentářů

US futures po včerejším prudkém propadu cen komodit signalizují prozatím na mírné zotavení (DJIA +25 bodů, Nasdaq 100 Index +4 body, SP 500 +4 body). Lepší než očekávané hospodářské výsledky Nike by mohly být pro trhy také příznivým faktorem.

Leading Indicators, Philadelphia Fed a v neposlední řadě Initial Claims jsou makroekonomické ukazatele, které budou provázet dnešní obchodní den.

Hang Seng uzavíral se ztrátou 3,5%, Shanghai Comp si v drtivém souboji naopak připsal 1,1%. Japonské trhy jsou uzavřeny.

Cena ropy oslabuje o další přibližně 2%, tedy pod $100 za barel, cena zlata klesá o 2,8% na $918 za unci.

Veškeré obchody s cennými papíry mohou vést jak k ziskům, tak i ke ztrátám. Informace zde uvedené jsou pouze informativního charakteru a nejsou pobídkou k nákupu nebo prodeji cenných papírů. Při jejich tvorbě postupovala společnost s vynaložením odpovídající péče. CAPITAL PARTNERS a.s. předchází vzniku střetu zájmů ve vztahu k investičním doporučením odpovídajícím vnitřním členěním a pravidelnou vnitřní kontrolou. Dozor nad CAPITAL PARTNERS a.s. vykonává Česká národní banka. Pro CAPITAL PARTNERS a.s. napsal Jan Moulis. Další právní a jiné informace naleznete na www.stockmarket.cz

Zdroj:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.