Sobota 26. září. Svátek má Andrea.

12:36 Wall Street čeká další smršť hospodářských výsledků

24.04.2008 | 00:00 0 Komentářů

Obavy o korporátní zisky znovu sužují dnešní vývoj US futures (DJIA -50 bodů, Nasdaq 100 Index -10 bodů, SP 500 -6 bodů). Dnešní report za uplynulé čtvrtletí vyhlásí mimo jiné Microsoft, 3M, Dow Chamical, Ford Motor nebo American Expres.

Mezi hlavní makroekonomické ukazatele dnešního dne patří Durable orders a New home sales.

Cena ropy se aktuálně pohybuje kolem 117,5 USD za barel,cena zlata klesla pod 900 USD za unci.

Na asijských trzích dnes Shanghai Comp. díky snížení transakčních poplatků z 0,3% na 0,1% posílil o velmi solidních 9,3%. Hang Seng si připsal 1,6% a Nikkei 225 naopak ustoupil o 0,3%.

Veškeré obchody s cennými papíry mohou vést jak k ziskům, tak i ke ztrátám. Informace zde uvedené jsou pouze informativního charakteru a nejsou pobídkou k nákupu nebo prodeji cenných papírů. Při jejich tvorbě postupovala společnost s vynaložením odpovídající péče. CAPITAL PARTNERS a.s. předchází vzniku střetu zájmů ve vztahu k investičním doporučením odpovídajícím vnitřním členěním a pravidelnou vnitřní kontrolou. Dozor nad CAPITAL PARTNERS a.s. vykonává Česká národní banka. Pro CAPITAL PARTNERS a.s. napsal Jan Moulis. Další právní a jiné informace naleznete na www.stockmarket.cz

Zdroj:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.