Čtvrtek 05. srpna. Svátek má Kristián.

12:09 US futures potí krev

20.05.2008 | 00:00 0 Komentářů

Před hospodářskými výsledky Hewlett-Packard, Home Depot nebo Target a po přikročení Standard & Poor’s ke snížení ratingu pro Fannie Mae a Fannie Mae se US futures přesouvají do negativního teritoria (DJIA -50 bodů, Nasdaq 100 Index -8 bodů, SP 500 -6 bodů). Navíc trh dnes očekává další klíčová makrodata jako PPI (Producer Price Index).

Výrazněji se začíná také projevovat technický vliv 200SMA na jednotlivých indexech jako je Nasdaq, SP500 nebo Dow Jones. Z aktuálního pohledu by se tak jednotlivé indexy měly posunout na nižší úrovně.

Nikkei 225 -0,8%, Hang Seng -2,2% a Shanghai Comp. -4,5%.

Cena ropy se pohybuje kolem 127 USD za barel, cena zlata kolem 907 USD za unci.

Veškeré obchody s cennými papíry mohou vést jak k ziskům, tak i ke ztrátám. Informace zde uvedené jsou pouze informativního charakteru a nejsou pobídkou k nákupu nebo prodeji cenných papírů. Při jejich tvorbě postupovala společnost s vynaložením odpovídající péče. CAPITAL PARTNERS a.s. předchází vzniku střetu zájmů ve vztahu k investičním doporučením odpovídajícím vnitřním členěním a pravidelnou vnitřní kontrolou. Dozor nad CAPITAL PARTNERS a.s. vykonává Česká národní banka. Pro CAPITAL PARTNERS a.s. napsal Jan Moulis. Další právní a jiné informace naleznete na www.stockmarket.cz

Zdroj:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.