Čtvrtek 29. července. Svátek má Marta.

12:07 US futures startují v zeleném

12.05.2008 | 00:00 0 Komentářů

Poměrně solidní hospodářské výsledky bankovního giganta HSBC založené na profitech regionů jako Latinská Amerika nebo Asie pomáhají společně s komoditně založenými firmami udržovat US futures v plusovém teritoriu (DJIA +25 bodů, Nasdaq 100 Index +4 body, SP 500 +3 body). Právě vysoké ceny komodit by však mohly přinést ve středu na trhy po zveřejnění CPI poněkud stísněné chvilky.

Nikkei 225 uzavíral +0,6%. Shanghai Comp. se dokázal vyrovnat s 8,5% spotřebitelskou inflací a nakonec paradoxně díky Baoshan Iron & Steel nebo Shandong Gold-Mining Co. uzavíral +0,4%.

Cena ropy se dnes pohybuje kolem 125,3 USD za barel, cena zlata kolem 884 USD za unci.

Veškeré obchody s cennými papíry mohou vést jak k ziskům, tak i ke ztrátám. Informace zde uvedené jsou pouze informativního charakteru a nejsou pobídkou k nákupu nebo prodeji cenných papírů. Při jejich tvorbě postupovala společnost s vynaložením odpovídající péče. CAPITAL PARTNERS a.s. předchází vzniku střetu zájmů ve vztahu k investičním doporučením odpovídajícím vnitřním členěním a pravidelnou vnitřní kontrolou. Dozor nad CAPITAL PARTNERS a.s. vykonává Česká národní banka. Pro CAPITAL PARTNERS a.s. napsal Jan Moulis. Další právní a jiné informace naleznete na www.stockmarket.cz

Zdroj:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.