Sobota 27. listopadu. Svátek má Xenie.

Sales Excellence Forum – Prodej není o manipulaci!

Investice 30.10.2013 | 12:46 0 Komentářů

Již 21. listopadu 2013, kdy se koná Sales Excellence Forum, budete mít šanci se přesvědčit o pravdivosti slov významného amerického podnikatele Bo Bennetta. On totiž nepovažuje prodej za prostředek manipulace, ale spíše za způsob, jak dva lidé mohou dosáhnout oboustranně výhodné spolupráce. A právě osmý ročník akce pořádané společností top vision a časopisu MarketingSalesMedia v KC GreenPoint v Praze si klade za cíl vytvořit prostor pro hledání lepšího využívání obchodních příležitostí a zlepšování efektivity expertů z oblasti obchodu.

„I like to think of sales as the ability to gracefully persuade, not manipulate, a person or persons into a win-win situation.“ Bo Bennett

První diskusní blok dopoledního programu se bude věnovat neustálému tlaku na co nejlepší prodejní výsledky.Je možné, aby společnosti neustále zvyšovaly své hospodářské výsledky i v čase ekonomické krize? Na tuto otázku bude hledat odpověď Jan Halík, Sales Manager European Operations ve společnosti COPY GENERAL.   Jan Patera z časopisu MarketingSalesMedia a jeho hosté Michal Kotlín Ottimy, Petr Fous a Petr Ungerman z Mondolezu a Lukáš Kružberský z Red Media/Kindred Group budou diskutovat o komplikovaném vztahu marketingového a obchodního oddělení a o nových trendech v internetovém marketingu.. Patrik HužvaEMOSu představí úspěšný příběh toho, jak je možné zajistit růst na úkor konkurence prostřednictvím akvizicí. Po společném obědě se Petr Hampl, obchodní ředitel Asseco Solutions, a Daniela Kramerová ze SCONTO Nábytek budou věnovat rozvoji osobnosti obchodního ředitele a doporučí zdroje nové energie nejen pro vytížené sales manažery. Martin VedejCentrum Holdings se zaměří na různé modely motivace a odměňování obchodníků.  Další „neverending“ story ve firmách představuje problém stimulace obchodníků k maximálnímu výkonu. Pohled HR na tuto problematiku představí Lenka Chuwa ze společnosti Inter IKEA. Víte, jakých je sedm smrtelných hříchů sales managera? I to se díky Radovanovi Čechvalovi z Omega Solutions dozvíte na Sales Excellence Foru!

Více informací najdete zde, přihlásit se můžete zde.

Investujeme.cz je mediálním partnerem.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.