Pondělí 30. listopadu. Svátek má Ondřej.

OVB čekají změny: Budeme lídry systémového odbytu v Evropě

OVB Holding prochází od 1. července změnami, které mají společnosti pomoci „k upevnění budoucí pozice OVB na trhu jako lídra systémového odbytu v Evropě“. Balíček opatření schválil koncern pod vedením Michaela Rentmeistera na základě detailní analýzy podnikání a podnikatelského prostředí.

„Naši klienti profitují z lepšího poradenství a naši poradci z toho, že jim OVB jako ‚podnik pro podnikatele‘ nabízí výjimečné pracovní prostředí,“ říká předseda představenstva Michael Rentmeister a jako příklad uvádí vytváření dlouhodobých a stabilních prémiových partnerství s produktovými partnery.

„OVB také zintenzivňuje výměnu zkušeností se svými prémiovými partnery, aby posílila poradenství a vývoj produktů orientovaný na potřeby klientů. Tímto způsobem se bude neustále zlepšovat kvalita a využití našeho poradenství, nabídky budou sestavovány s ještě větším ohledem na klienta. Naše strategie je konkrétně zaměřena na poskytování lepšího servisu pro naše prvotřídní poradce, kteří se mohou, s ohledem na jejich klienty, ještě více než dosud soustředit na poradenství,“ dodává Michael Rentmeister.

Holding tvrdí: „Podnikatelsky orientované osobnosti najdou ve všech 14 zemích OVB ideální prostor k uskutečnění svých pracovních ambicí. Jako jedinečnou výhodu v branži nabízí OVB dodatkové smlouvy pro vedoucí poradce. Tyto obsahují plnění odvíjející se od výkonu a nabízejí jedinečnou sociální jistotu – mimo jiné i podíl na následných provizích. Toto je neporazitelný argument na to, abyste se v budoucnu přidali k OVB.“

Více než 3 miliony klientů

„Jsme zastoupení v 14 zemích Evropy, na všech trzích se umísťujeme mezi prvními pěti poskytovateli finančních služeb a v šesti zemích jsme s naším obchodním modelem lídry na trhu. V roce 2012 uzavřeme více než 550 000 nových smluv a jednoznačně poprvé překonáme hranici 3 milionů klientů. Naše působení v rámci celé Evropy nabízí našim poradcům, s využitím našeho obchodního modelu a našeho celoevropsky platného kariérního plánu, jedinečné mezinárodní příležitosti. Toto je základem pro kontinuální stabilní rozvoj,“ říká Rentmeister a dodává, že za prvních 6 měsíců letošního roku očekává představenstvo obrat na úrovni loňského roku se zřetelným zlepšením výsledků, a věří, že bude dosaženo cíle obratu a zisku pro rok 2012.

Nové oddělení „Operations“

V rámci nové strategické ofenzívy se posiluje i řídící funkce OVB Holdingu AG. K 1. červenci 2012 bylo zřízeno samostatné oddělení s názvem Operations. Vzniklo rozdělením financí a správy a má za úkol zlepšovat optimalizaci procesů a podporovat vytváření synergických procesů. Oskar Heitz odpovídá odteď nejen za oddělení financí jako Chief Financial Officer (CFO), ale i za nově vytvořené oddělení Operations jako Chief Operating Officer (COO).

Společnost OVB Allfinanz tvrdí, že poradenství pro domácnosti a soukromé osoby, orientované na potřeby klienta a týkající se mnoha témat, nabízí v Evropě velký potenciál růstu. „S ohledem na sociální změny v Evropě chceme v budoucnu získat mnohem více lidí ze všech profesí, nadchnout je pro poradenství, poskytnout jim vzdělání a dlouhodobě je spojit s OVB. Z důvodu mezinárodního úspěchu OVB neexistuje dnes žádný podnik, který může svým poradcům nabídnout srovnatelné podmínky. Tuto pozici si budeme systematicky budovat,“ uzavírá Rentmeister.

3 komentáře: “OVB čekají změny: Budeme lídry systémového odbytu v Evropě”

  1. Ahorn napsal:

    Jen 550 000 smluv ročně ve 14-ti zemích v celé Evropě? Partners v ČR uzavře ročně přes 200 000 smluv. Divné že tak málo!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.