Pátek 25. června. Svátek má Ivan.

Broker pro obchodování binárních opcí – TopOption

JiriProchazka 25.03.2016 | 10:21 0 Komentářů

Každý kdo se zajímá o obchodování binárních opcí, zná brokera TopOption. V posledních letech je tento broker opravdu oblíbený a to zejména mezi Čechy. Jak to vím? Bavím se se spoustou obchodníků a většina u tohoto brokera obchoduje už delší dobu a také čísla mluví za vše. Podle statistik brokera TopOption je Česko nejzastoupenější zemí z celého světa. Zhruba 11% všech obchodníku u brokera TopOption je z České republiky. Důvodů proč je tento broker tak oblíbený je spousta.
Některé z nich si můžete přečíst níže!

Hlavní přednosti brokera TopOption

Česká lokalizace
Vstřícná živá Česká podpora
Intuitivní platforma
Velká nabídka obchodních aktiv
Až 100% bonus na první vklad

Broker TopOption vůbec jako první broker nabízel Český jazyk. Podle mě právě proto je tento broker tak oblíbený mezi Čechy.

Platforma brokera TopOption

Brokera TopOption funguje na stejné platformě kterou dříve používalo mnoho dalších brokerů, jako například broker winner option, teď už 24winner a nebo broker optiontrade. Není to tomu tak dlouho co brokera TopOption všechny ostatní brokery skoupil a nyní je asi jediným brokerem, který tuto revoluční platformu nabízí.

Platforma je svižná, přehledná a nabízí různé druhy obchodování. Jako například klasické opce, krátkodobé opce a také si můžete zkusit obchodování touch a no touch opcí. Jediné problémy, které jsem kdy měl s tímto brokerem byli na začátku roku 2015, kdy přecházeli na novou platformu. Občas se stávalo že opce neexpirovaly na čas a to občas způsobilo obchod out of money.

Náhled obchodovací platformy

Demo účet u brokera TopOption

Pokud si chcete vyzkoušet obchodování binárních opcí a přitom neriskovat svoje peníze, broker TopOption je skvělou příležitostí. TopOption demo účet přímo nenabízí ale jednoduchým způsobem je možné ho získat. Stačí provést vklad minimálně $200 a kontaktovat podporu.

Operátor zákaznické podpory nám demo účet nastaví a vy se poté vždy při přihlašování můžeme vybrat, zda se chceme přihlásit a obchodovat se skutečnými penězi, nebo s penězi na demo účtu.Ačkoli mnoho obchodníků namítá, že peníze vkládat nechce tak si peníze hned po aktivování demo účtu můžete nechat zaslat zpět na váš bankovní účet. U nás na webu můžete také najít binární opce demo účet

Závěr

Pokud chcete začít obchodovat binární opce a neovládáte cizí jazyky, broker TopOption je správná volba. Nemusíte se absolutně bát, že byste přišli o svoje peníze. Tento broker je odzkoušený desetitisící obchodníky a i my sami jsme ho několik měsíců zkoušeli a byli jsme spokojení! Já osobně jsem u brokera TopOption obchodoval více než 1 rok, než jsem začal zkoušet i ostatní brokery, jako je například broker StockPair

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.