Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

Technická analýza USD/CAD 2014-05-14

ifcmarkets 14.05.2014 | 14:39 0 Komentářů

Dobrý den, vážení tradeři a investoři. Dnes v 14:30 (SEČ) očekává se publikace index cen průmyslových výrobců (PPI m/m – Producer Price Index). Hodnota tohoto indikátoru se vydává US Department of Labor a ukazuje procentuální změnu cen vyrobených zboží ve Spojených státech. PPI zahrnuje v sobě tři výrobní sektory: průmysl, komoditní sektor a zpracovatelský průmysl. Index cen výrobců je jedným z hlavních inflačních faktorů, proto zvýšení ukazatele s největší pravděpodobností přivede k oslabení dolaru. Po zveřejnění indikátoru budeme očekávat nový tržní impuls na trhu americké měny.

Dnes vezměme měnový pár USD/CAD na H4 grafu. Oscilátor RSI-Bars ukazuje medvědí divergenci – hodnota překročila stoupající trend dolů a toto zvyšuje pravděpodobnost dokončení korekce na cenovém grafu. S největší pravděpodobností cena závěje nablízku denní klesající linie trendu a překročila dolů signální čáru PivotPoints. Svíčkový model “ padající hvězda ”, označen žlutě na obrázku potvrzuje směr pohybu.
Optimálně otevřít čekající příkaz na prodej pod úrovní 1.08761. Ta se shoduje s historickými hodnotami prvního supportu PivotPoints. Při překročení této úrovně vznikne otočení trendového indikátoru Parabolic SAR do medvědí strany. Předběžné omezení rizik doporučujeme nastavit nablízku trendové linie rezistence a nad lokální úrovní rezistence ceny – 1.09201. Nicméně, je třeba každé 4 hodiny přemísťovat stop hned za hodnotami ParabolicSAR. Takto optimalizujeme poměr výnosnost/riziko ve svůj prospěch v procese tržní situace. Doporučujeme zrušit čekající příkaz na nákup. Pokud cena překročí úroveň stop loss dříve, než bude fungovat čekající příkaz.

Směr dolů
Оtevření pozice pod 1.08761
Předběžný cíl nad 1.08162
Předběžný stop nad 1.09201

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.