Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

Srovnání obchodních platforem

ifcmarkets 28.04.2014 | 07:47 0 Komentářů

Společnost IFC Markets nabízí dvě obchodní platformy.
Podle jejich základních funkcí obě platformy jsou blízké, ale v NetTradeX je realizována řada funkcí a dialogů, které nejsou v MetaTrader 4. Klienti firmy IFC Markets mohou otevřít účty a současně obchodovat na platformě MetaTrader 4 a NetTradeX.
Platforma NetTradeX má následující důležité možnosti:
Obchodování s jakýmkoliv objemem.
Bilanční obchodování, kdy protisměrné pozice se algeabricky sčítávají.
Kromě bilančního obchodování, je také k dispozici „blokování“, kdy na účtu obchodníka se současně mohou být opačné pozice. Volba mezi těmi typy obchodování se zadává obchodníkem během provádění transakce.
Vystavení komplexních příkazů – ОСО (one cancels the other- jeden ruší druhý) a aktivovaný příkaz (při dosahování zadané úrovně ceny vystavení čekajícího příkazu se iniciuje).
Vystavení signálů se širokým výběrem událostí a podmínek: dosahování zadané úrovně ceny; provedení příkazu; aktivace Trailing Stop; změna ceny; dosahování úrovně marže; výdělku/ztrát; zadaného momentu; provádění bílanční operace.
Vystavení žádosti o výběr peněžních prostředků– trader přímo na klientském terminále má možnost žádat o výběr peněžních prostředků.
Trader může otevřít pozice na jedno kliknutí pomocí dialogu „rychlá transakce“.
Režim Trailing Stop se uskutečňuje na serveru, tj. počítač tradera může být vypnutým
Platforma MetaTrader 4 má následující klíčové výhody:
Programové obchodování s možností vytvořit svoje a také použít i cizí obchodní programy a indikátory. Programy a indikátory se vytvářejí a kompilují programovými prostředky vestavěné na klientském terminále MetaTrader 4.
Služba signálů pomocí které tradeři mají možnost se stát Poskytovatelem obchodních signálů pro jiné tradery a Upisovatelem obchodních signálů od jiných traderů.
Pro pohodlí srovnání výhod MetaTrader 4 a NetTradeX, můžete použít srovnávací charakteristiku obchodních platforem v následující tabulce.[video:youtube:https://www.youtube.com/watch?v=4Fv0DdXJMyo]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.