Pondělí 25. října. Svátek má Beáta.

Ready-made s.r.o. je nejrychlejším vstupem do světa podnikání

ghostrider 03.10.2013 | 14:46 1 Komentář

Podnikavé povahy se často nechají odradit složitou byrokracií při zakládání vlastní firmy. Zatímco někteří zvolí pro své aktivity poměrně snadno získatelné živnostenské oprávnění, pro složitější podnikatelské záměry je nutné zvolit sofistikovanější právní formu podnikání. První volba padne na společnost s ručením omezeným, kterou lze oproti klasickému vyběhávání zřídit i formou tzv. ready-made.

Založení nové společnosti nebo ready-made?

Pro ready-made variantu mluví několik zásadních výhod. Společnost, kterou už předem založenou pořídíte za cenu kolem 20 000 korun, má 100% splacený základní kapitál a není tedy třeba za účelem založení firmy alokovat velké finanční prostředky. Veškeré náklady jsou v pořizovací ceně ready-made s.r.o. již obsažené. Název i předmět podnikání můžete libovolně změnit a začnete tak podle vlastních představ podnikat téměř okamžitě.
Pokud by vám z jakéhokoliv důvodu ready-made varianta nevyhovovala, ale přesto si chcete ušetřit zařizování a nervy, specializované firmy vám i zde mohou pomoci sezaložením společnosti zcela nové. Přes internet vznesete poptávku, pracovník firmy vás ihned kontaktuje a elektronicky nebo na jedné osobní schůzce pak podepíšete potřebné dokumenty pro založení společnosti. Cena, kterou si prostředník za služby bude účtovat, je srovnatelná s nákupem ready-made společnosti.

Snadno a rychle získáte i sídlo firmy

Pokud se potýkáte s dalšími formalitami, které jsou pro podnikání nezbytné, ale vy jimi nedisponujete, opět se můžete obrátit na poskytovatele ready-made společností, kteří nabízejí pro vaši novou společnost i sídlo firmy. Za pár stokorun měsíčně tak můžete získat sídlo např. v centru Prahy, kde se pracovník bude starat o přijímání vaší korespondence, vyřizování telefonátů nebo zajistí prostory pro obchodní jednání s partnery.
Z dalších možností, které mají usnadnit podnikání, je i poskytnutí personálu do orgánů společnosti, což oceníte hlavně v případě, že pokukujete po ready-made akciové společnosti. Ať už zvolíte jakoukoliv právní formu podnikání, specialisté založení společnosti vám pomohou i z hlediska marketingu, vývoje webových stránek, účetnictví, právních služeb, zastupování před úřady nebo se zajištěním výhodných telekomunikačních služeb.

Jeden komentář: “Ready-made s.r.o. je nejrychlejším vstupem do světa podnikání”

  1. Pato napsal:

    Prosim Vas, potrebujem kupit cesku ready made sro neplatcu dph, nasiel som na tejto stranke https://www.incorporated.cz/ a najlacnejsiu co som nasel bola za 18 500kč, myslite ze cena je ok ?

    Dekuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.