Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

Platit daně není nutné?

Petr Zámečník 31.05.2010 | 11:56 0 Komentářů

Zákon o správě daní a poplatků hovoří v § 57 odst. 3 jasně: „Daňová povinnost vzniklá před smrtí fyzické osoby přechází na dědice.“ Vzato do důsledku: Co na tom, že ještě fyzická osoba žije? I v tomto případě vznikla daňová povinnost před smrtí, a tudíž přechází na dědice. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.