Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

Přehled zajímavých obchodních příležitostí pro 19. týden 2014

BOSSAFX 06.05.2014 | 10:50 0 Komentářů

GBP/AUD se bude muset rozhodnout, jak zareaguje na klesající trendovou linii a rezistenci na Fibonacciho úrovni 38,2. Trh doposud tento krok odkládal, což je vidět na vytvořeném klesajícím klínu, který tradičně diverguje s oscilátorem MACD. Výhledově by tak trh měl oslabit minimálně k Fibonacciho úrovni 23,6, přičemž hlavní cíl leží na ceně 1,79.
Britský akciový index Futsi se v pátek dostal ke klíčové rezistenci na hodnotě 6 780,00. Při pohledu na denní graf je zřejmé, jak zásadní roli tato úroveň hraje. Katalyzátorem nákupní horečky se stalo vytvoření dvojitého dna, jehož neckline úroveň byla prolomena na ceně 6 650 a cenová projekce této formace značí možnost posílení až k historickým maximům kolem 6 860.
Posledním párem je EUR/AUD, který se nachází uvnitř klesajícího trendového kanálu, přičemž hlavní rezistence leží na Fibonacciho úrovni 38,2, případné posílení k této hladině, je už nyní doprovázeno skrytou medvědí divergencí a mohla by se tak objevit příležitost pro pokračování v trendu.
https://www.youtube.com/watch?v=GUwj916xuAg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.