Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

O IFC Markets Corp.

ifcmarkets 25.04.2014 | 10:27 0 Komentářů

IFC Markets je předním brokerem na mezinárodních finančních trzích, poskytuje služby v oblasti Forex a CFD obchodování. Firma stabilně působí od roku 2006, obsluhuje klienty v 12 jazycích v 60 zemích světa v plném souladu s mezinárodními standardy brokerské obsluhy.
Stále rozšiřuje spektrum a kvalitu služeb se zaměřením na vývoj a implementaci nových přístupů obchodu, což umožňuje klientům efektivně vkládat peněžní prostředky na ziskové finanční instrumenty.

Obchodní model společnosti je postaven na transparentní a důvěrohodné vztahy s klientem. Společnost shromažďuje kotace od předních bank likvidity a z nejlepších cen vytvaří proudy kotací pro klienty. Na obchodním terminále klient provádí operace s nejlepšími cenami Bid a Ask pro každý finanční instrument. V důsledku příkazy se přímo posílají k tomu poskytovateli likvidity, který v současné době nabízí nejlepší cenu prodeje nebo nákupu.

Poskytujeme našim klientům širokou škálu obchodních instrumentů: měnové páry, kovy, CFD na komodity, akcie a fondové indexy. Nabízíme kotace na „Zlaté instrumenty“ – XAUXAG (zlato a stříbro), XAUOIL (zlato a nafta), XAUSnP (zlato a akciový index S&P500).

Všestranná podpora pro naše klienty je naší absolutní prioritou. Společnost poskytuje kvalitní on-line podporu ve 12 jazycích o všech obchodních otázkách: regulární technické a fundamentální analýzy, průzkum trhu a zpravodajské kanály.

Každodenně budeme zveřejnit technickou analýzu a přehled trhu a každotýdenně – tržní sentiment.

Více o naší společnosti a obchodních podmínkách můžete nalezt na našich webových stránkách http://www.ifcmarkets.cz/

Těšíme se na spolupráci s Vámi

IFC Markets Corp.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.