Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

Konsolidace půjček uleví nejen vaší peněžence

ghostrider 03.11.2013 | 19:39 0 Komentářů

Máte několik úvěrů, vše řádně splácíte, ale úroky a vysoké měsíční poplatky vám již nedovolí pohodlně žít? Počítáte každou korunu, abyste na konci měsíce vyšli s domácím rozpočtem? Konsolidace půjček vám pomůže peníze ušetřit a zbaví vás starostí, kam kterou splátku poslat.
Co je konsolidace půjček?
Jednoduše je to sloučení více půjček do jedné. Máte-li například několik spotřebitelských úvěrů sjednaných u různých společností a k tomu auto na leasing, kreditní kartu nebo kontokorent, odvádíte spoustu peněz z měsíčního rozpočtu – splátka úvěru, úrok, poplatky za vedení úvěrového konta apod. Ke všemu máte hrozný zmatek v tom, jakou splátku, komu a kdy poslat.
Sloučíte-li jednotlivé úvěry, dlužíte pouze jednu částku, a to jediné společnosti. Zbavíte se tak poplatků, získáte výhodnější úrok a ve splácení máte konečně přehled. Konsolidace půjček vám navíc umožní:
• nastavit výši měsíční splátky,
• snížit úroky,
• půjčit si další peníze při zachování stejné měsíční splátky jako doposud.
Jak ji sjednat?
Můžete zajít na pobočku nebo si domluvit schůzku s obchodním zástupcem, který vás navštíví až doma. Společně spočítáte náklady na současné úvěry, banka posoudí vaši úvěruschopnost a na základě toho získáte konsolidační nabídku na míru.
Pohodlnější je však zažádat o konsolidaci online. Vyberete si produkt, který vám vyhovuje, okamžitě obdržíte posouzení půjčky a v případě schválení pokračujete osobní schůzkou.
Kolik to bude stát?
Za vyřízení konsolidace nic neplatíte. Každá z finančních společností má však odlišné nabídky a úrokové sazby. Zažádáte-li například o konsolidaci se Citi půjčkou, Citibank vám garantuje, lepší nabídku než konkurence, a to se vyplatí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.