Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

Hledáme spolupracovníky oficiální spuštění rok 2011 v srpnu.

boudik 03.12.2010 | 19:32 0 Komentářů

Konečně je tady nový projekt který pomáhá lidem či už zdravím nebo nemocním.Potřebujete znát princip, který se naneštěstí v běžných školách neučí.
I když jste se jej neučili, tak v podvědomí jej máte jako zkušenost.I pokud jste si toho doposud nevšimli, tak menšina toho, co děláte vytváří většinu Vašich výsledků, zatímco zbylá většina jednání přináší menšinu výsledků. Ukazuje se, že 20% toho, co děláte vytváří 80% výsledků. Toho si však většina lidí nevšímá, protože je příliš zaměřena na dělání 80% činností, které přináší jen 20% výsledků. Když tedy lidé dělají mnoho věcí, které však přispívají k výsledku velmi málo, tak musí uvěřit tomu, že za úspěchem je dřina.. Protože staré myšlenky nemohou přinést nové výsledky. „Budete-li dělat to, co jste dělávali, budete dostávat to, co jste dostávali.“To je jedna z důležitých myšlenek, které si uvědomují úspěšní a jednají tedy nově.Chcete to změnit?Přes dotazník Q400 se dokážeme podívat člověku do těla, z čeho je složený.Každý orgán v těle má specifické frekvence stejně tak potrava. Když je něco slabé, ucpané zobrazí se to v testu. Chemická balance nesmí být vysoká ani nízká , protože to způsobuje zdravotní problémy. Tělo pak nedokáže správně zpracovat stravu. Musíme to upravit správným množstvím určené stravy.
Zdravotní trendy – Hodně profesionálů se zaměřuje na nemoci, oni však jen dávají náplasti na nemoci ale neléčí.
Správná strava – Pomáhá vláknům a cévám k uzdravení. Tělo se dokáže uzdravit samo, když se mu dá správná strava, potrava, cvičení a jedení.
Energie – Vzniká užitím určitého počtu cukrů, tuků a proteinů.
Musíme mít správnou chemickou balanci, abychom dokázali přijímat potravu.
Tělo je provedeno ze 4 elementů: kyslík,karbon,hydrogén,dusík a ostatní minerály.
tento celek nám vždy zjistí test Q400 který je ONLINE
Při častém užívání přírodních produktů nebo chemicky řešených léků vzniká syndrom předávkování a hned máme nezdravou chemickou balanci v těle. Doporučujeme doplnit tělu to, co si táže v klasické stravě.
Pro problémy které sou a které máme doporučuji Test Q400.Cílem testu je aby nám odhalil všechny skryté problémy už v zárodku a to přes počítač který máme doma.Nemusíme absolutně nikam chodit.Chemie je finální obraz toho, co se dělá v těle. Analýzy mají velkou cenu. Nedostatky vitamínů a minerálů ukazují chybu v organismu. Q400 je spočítačovaná palubovka zdraví. Dá se dělat už i ONLINE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.